Ефективний засіб для чоловіків від аденоми і простатиту

Аденома передміхурової залози формується протягом 5-10 років і більше. Дискомфорт на початкових етапах часто відсутня. Прояв хвороби залежить від віку і фізичних показників хворого, розмірів пухлини. Здавлювання сечовивідного протоки призводить до складнощів з сечовиділенням.

Залишки урини призводять до розвитку хвороботворних мікроорганізмів і запальним процесам. Самостійно лікувати хворобу не можна. Потрібно звернутися до уролога і пройти відповідну діагностику. На підставі отриманих результатів аналізів лікар призначить адекватне лікування.

Призначають таблетки, мазі і свічки, які допомагають лікувати небезпечні симптоми і відновити функції простати.

 

Аденома простати виникає у чоловіків після 40 років. У формуванні бере участь строма і залозистий епітелій. На початкових етапах ознаки хвороби відсутні.

 

При збільшенні в розмірах пухлина тисне на сусідні тканини і сечовивідний проток, викликаючи дискомфорт при виділенні сечі.

Патологія призводить до еректильної дисфункції, залишку урини в сечовому міхурі, що супроводжується запальними процесами.

Відсутність лікування призводить до активного розростання гіперплазії, що небезпечно трансформацією в злоякісний вид – аденокарциному. Що призводить до несприятливого прогнозу в лікуванні і появи нових ускладнень.

 

Перші симптоми з’являються при збільшенні пухлини в розмірах, коли відзначається передавлювання сусідніх тканин і органів.

 

Виявляються ознаки по-різному, залежить від фізичних показників і стадії патології. Найчастіше спостерігаються часті позиви до сечовипускання, особливо в нічний час.

Чоловік може вставати за ніч 7-10 разів. Це робить негативний вплив на психологічний стан хворого.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

Небезпечною ознакою хвороби вважається затримка сечі в гострому вигляді – при наявності позиву до сечовипускання немає можливості виконати дію самостійно. Це призводить до накопичення урини, що вимагає термінової медичної допомоги. У стаціонарі ставлять катетер або проколюють нижню частину черевної порожнини.

На останній стадії патології з’являються хворобливі відчуття в нижній частині живота, в сечових виділених і спермі присутні кров’яні домішки. Часто чоловіки звертаються до лікаря на згаданій стадії розвитку хвороби.

Методи лікування аденоми

При простатиті хворий відчуває дискомфорт при поході в туалет і стрес від нічного недосипу. Симптоми самостійно не проходять, потрібне лікування. Терапія проходить медикаментозно або призначається операція з хірургічним видаленням атипових клітин.

На першій стадії хворобу можна вилікувати без операції. Пацієнту прописуються спеціальні препарати для лікування аденоми простати. Це допоможе купірувати неприємні симптоми і відновити функції сечостатевої системи. Лікар підбирає діючі лікарські засоби, здатні швидко допомогти хворому поліпшити самопочуття.

На третій стадії аденому видаляють хірургічним методом – це блокує розростання вузла і знімає дискомфорт при сечовиділенні. Препарати на основі лікувальних трав результативно видаляють больові відчуття.

Вибираючи метод лікування, лікар відправить хворого на обстеження:

 • Здати кров на загальний клінічний аналіз і рівень ПСА;
 • Пройти ультразвукове дослідження органів малого таза;
 • Комп’ютерну та магнітно-резонансну томографії, щоб визначити структуру пухлини;
 • Аналіз сечі виявить рівень лейкоцитів і дозволить визначити ступінь запалення;
 • ТРУЗІ з ультразвуковим дослідженням вважається найбільш інформативним методом.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

Часто застосовують комбіноване лікування з використанням всіх трьох методів. При аденомі передміхурової залози лікар підбирає курс терапії індивідуально для конкретного пацієнта. Способи лікування доброякісного новоутворення результативні при повному виконанні рекомендацій фахівця. Також рекомендується дотримання спеціальної дієти, підібраною урологом.

медикаментозна терапія

Для лікування простатиту в сучасній медицині розроблено чимало ефективних лікарських препаратів. Кожен препарат потрібно правильно приймати, тоді вдасться позбутися від аденоми в короткі терміни.

Ліки підбираються не тільки для купірування неприємних симптомів, але і по можливості впливати на атипові клітини. На початковому етапі формування патології медикаментозне лікування зупиняє подальше зростання вузла. Регулярне застосування ліків супроводжується повним розсмоктуванням пухлини.

Дозування для пацієнта підбирається індивідуально з урахуванням медичних аналізів і фізичних показників хворого.

Альфа-блокатори

Лікувати аденому на ранніх термінах легко – атипові клітини піддаються лікувальній дії. Зняти біль при сечовипусканні і знизити тонус стінок сечового міхура допомагають альфа-блокатори.

Прийомом ліків зазначеної групи відновлюють нормальний відтік сечі при слабкому і переривчастому тиску. На аденому діючі речовини не впливають, але знімають неприємні симптоми.

Це дозволяє пацієнтові вести звичний спосіб життя, не відчуваючи дискомфорту.

Лікарі в лікуванні воліють використовувати адреноблокатори:

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

 • Омнік Окас зменшує больові спазми при сечовиділенні і відновлює роботу сечового міхура. Випускається в капсулах по 400 мг. Колір у капсул жовто-зелений. Пити краще до їди по капсулі 1 раз в день. Препарат виявляє ряд побічних ефектів – нудоту з блювотними позивами, пронос, болі в голові з запамороченнями і свербіж верхніх шарів дерми. При появі перших ознак дискомфорту потрібно попередити лікаря і замінити на препарат з аналогічною дією. При прийомі капсул чоловік спокійно спить вночі, походи в туалет скорочуються.
 • Теразозин випускають у вигляді таблеток. Добове дозування щодня потрібно підвищувати. Активні речовини надають розширює дію на вени і інші судини, що запобігає застою крові в органах малого таза.
 • Альфузозин – підходяще засіб по купірування неприємних симптомів. Ліки від простатиту приймають курсом, розрахованим на 2-3 тижні. 1 таблетка містить 5-10 мг активних речовин. Приймати 1 таблетку в 10 мг 1 раз на день або 5 мг 2 рази на день.

холинолитики

У лікуванні патології спільно з адреноблокаторами призначають холінолітики. Діюча речовина блокує високу активність ацетилхоліну щодо гладких стінок сечового міхура. Препарати допомагають зменшити активність органу, що знизить частоту позивів. Прийом ліків описаної групи допомагає регулювати роботу сечового міхура.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

На думку лікарів кращими визнані подібні засоби:

 • Простатилен є ректальні свічки, що вводяться через задній прохід 1 раз в день – краще перед сном. Активні речовини знімають набряклість і знищують хвороботворну мікрофлору, що запобігає розвитку запалення. Курс прийому не повинен перевищувати 1-2 тижні. Потім потрібно замінити іншими ліками.
 • Атропін – засіб, що випускається ін’єкціями. Одним з діючих речовин є беладона. Трава бореться з больовими спазмами при сечовипусканні. Знижується ефект м’язового напруги і набряклість м’яких тканин. Ін’єкції вводять два рази в день – вранці і ввечері. Дозування розраховується індивідуально.

Лікарські засоби на основі гормонів

Ліки від простатиту з вмістом гормонів призначають при наявності певних ускладнень у вигляді виділень гною з порушеннями в роботі ендокринної системи, яке виражається гормональним дисбалансом.

Для відновлення організму потрібно приймати інгібітори 5-альфаредуктази протягом тривалого періоду часу. Добова доза розраховується індивідуально для кожного хворого.

Враховується вік, фізичні та медичні показники здоров’я, а також стадія патології і розміри новоутворення.

В аптеці присутній перелік препаратів цієї групи. Найчастіше в лікуванні застосовують:

 • Оксипрогестерон випускається в ін’єкціях для введення. Речовина відновлює гормональний баланс в передміхуровій залозі. Курс не повинен перевищувати 5 днів по 1 уколу в день. Зміни спостерігаються на другий день. Якщо поліпшень немає, вводять інший препарат.
 • Фінастерид блокує перехід тестостерону в активну форму, запобігаючи розростання ендометрія. Приймати препарат потрібно до 6 місяців. Дози лікар розраховує індивідуально, з огляду на кілька параметрів – вік, самопочуття і розміри пухлини.

Ліки на основі рослинної сировини

Вилікувати аденому передміхурової залози ліками можна на ранній стадії формування. Пацієнти частіше схиляються до препаратів на натуральній сировині.

Компоненти з лікувальних трав мають мінімальний набір протипоказань з побічними явищами. Лікувальний ефект від цього не стає нижче.

Іноді одужання настає швидше, ніж від аналога з синтетичним сировиною. Поліпшення проявляється на 4-5 день прийому.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

Список таких препаратів очолюють:

 • Раверон продається в аптеці у вигляді таблеток і суспензій. Лікувальний ефект вище на ранній стадії патології, на більш пізніх термінах формування поліпшення настає пізніше або відсутній. Склад представлений натуральними компонентами, які блокують зростання атипових клітин. Добова норма і курс прописується індивідуально.
 • Спеман – найкращі ліки з 9 діючих речовин. Випускають в таблетках, які приймають всередину. Єдиним протипоказанням для прийому препарату є алергічна реакція на вхідні компоненти. Пити потрібно 2-3 рази в день по 2 таблетки. Термін прийому розраховується індивідуально.

Міорелаксанти та спазмолітики

При великих розмірах аденома тисне на сечовивідний проток, що викликає дискомфорт при поході в туалет. Для купірування больового спазму хворому призначаються спазмолітики. Запалену простату також потрібно знеболити, тут лікарі використовують міорелаксанти. Активні речовини знижують тонус і внутрішній дискомфорт в органі.

Для прийому лікар може використовувати препарати:

 • Баклофен заспокоює запалену передміхурову залозу, зменшуючи пухлина в розмірах. Препарат випускається таблетками. Курс лікування починається з 5 мг 3 рази на день. Добова доза поступово збільшується до 10 мг. Тривалість прийому становить 1-2 тижні.
 • Бускопан – у вигляді свічок і таблеток. Свічки вводяться в пряму кишку 1-2 рази на день. Перед прийомом лікар враховує медичні показники пацієнта і ступінь розвитку патології. У препарату є ряд протипоказань, які потрібно врахувати перед прийомом. Лікування триває 2 тижні.

імуномодулюючі препарати

У терапії аденоми простати багато значить стан імунної системи. Для ефективного лікування потрібно зміцнювати функції імунітету. Для цього лікарі використовують спеціальні імуностимулятори, прийом яких запускає ресурси організму для боротьби з захворюванням.

Лікарі рекомендують зазначені препарати:

 • Циклоферон приймають внутрішньо по 1-2 таблетки. Курс прийому розрахований на 14-21 день.
 • Поліоксидоній стимулює роботу імунітету, що збільшує шанс на повне одужання. У препарату є ряд протипоказань, тому перед призначенням лікарі уважно вивчають результати аналізів і самопочуття хворого.

Ліки з комбінованою дією в лікуванні гіперплазії

У лікуванні аденоми іноді застосовують ліки з універсальним дією. Таблетки мають протизапальні, знеболюючі властивості. Здатні знімати набряклість і запускають процес відновлення пошкоджених ділянок органу. Сучасні препарати запускають процес одужання і нормальне функціонування простати.

В аптеках є недорогі ліки, які добре допомагають в лікуванні патології. Найпопулярнішими вважаються:

 • Сонірід Дуо містить альфа-адреноблокатори і 5-альфа-редуктазоблокатори. При прийомі всередину блокує перехід тестостерону в активну форму – дигідротестостерон. Саме чинне засіб при лікуванні раку простати, так як запобігає розростання атипових клітин. Тому лікарі часто використовують цей засіб в боротьбі з аденомою. Продається в таблетках і капсулах. Курс розрахований на 1 місяць.
 • Простамол Уно стимулює регенерацію пошкоджених тканин і відновлює функціональні властивості передміхурової залози. Активними речовинами є екстракти пальми повзучої і карликової пальми. П’ють протягом 3-6 місяців по 1 капсулі в день.

Лікування чоловіків у віці

З віком імунітет чоловіків знижується, що призводить до розвитку багатьох хронічних захворювань. Аденома простати розвивається стрімко, що вимагає термінової медичної допомоги. Вибір ліки ускладнює вік і ризик можливих ускладнень. Часто такі пацієнти паралельно приймають ще інші ліки, тому варто враховувати взаємодію різних препаратів.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

Для таких пацієнтів можна використовувати препарати:

 • Імпаза містить тільки рослинні компоненти. Протипоказанням є індивідуальна непереносимість певних діючих речовин препарату. Добова норма – 1 таблетка. Курс не перевищує 14 днів.
 • Афала відноситься до гомеопатії. Вважається найбезпечнішим засобом в лікуванні гіперплазії. Таблетки потрібно розсмоктувати. Допомагає поліпшити відтік сечі і збільшує кровопостачання простати. Діючі компоненти знімають запалення і стимулюють функціонування органу.

Читайте також:   Таблетки від варикоцеле: медикаментозне лікування недуги

Ефективні і популярні ліки в лікуванні гіперплазії

Медицина постійно розвивається. У фармакології з’являються нові ліки. Аденома передміхурової залози доставляє певний дискомфорт в життя чоловіка, який впливає на подальше функціонування простати і сечовидільної системи. Своєчасне лікування хвороби допомагає повністю позбутися від неприємних симптомів і пухлини.

Найефективнішими і популярними засобами в терапії гіперплазії лікарями вважаються:

 • Індігал – універсальний засіб з гомеопатичної медицини. До складу входить витяжка брюссельської капусти і екстракт зеленого чаю. Препарат вважається безпечним, дозволяється приймати спільно з іншими медикаментами. Діючі речовини активно борються з розростанням вузла, блокуючи переродження тестостерону в активну форму. Курс розрахований на 3-6 місяців по 2 капсули в день.
 • Афалаза – таблетки для розсмоктування. Речовина усуває наслідки застою сечі і зайвої рідини в м’яких тканинах. Препарат знімає болі і запалення в органі, відновлює гормональний баланс, підвищує концентрацію сперми. Пити по 1 таблетці 3 рази на день протягом 2 тижнів.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

 • Гентаміцин – це засіб в боротьбі з гіперплазією. Можна використовувати як мазь або готувати спеціальний розчин для прийому всередину. Дозування лікар підбирає для кожного пацієнта з урахуванням індивідуальних характеристик. Прийом можна продовжувати довше 10 днів. Є протипоказання, які варто враховувати при лікуванні.
 • Диклофенак – свічки, вводяться в пряму кишку. Знімають запалення в простаті і відновлюють функцію органу. У добу дозволяється водити до 2 свічок. Лікування триває 1 тиждень. Не можна застосовувати при нирковій недостатності.
 • Цернилтон – американське засіб в терапії гіперплазії. Призначають на всіх стадіях пухлини. Ефективно бореться із запальними процесами в простаті, знімає набряк м’яких тканин, больові спазми, сприяє нормалізації сечовиділення і збільшує еректильну функцію. Вважається одним з найбільш дієвих препаратів.

Аденома простати приносить дискомфорт в життя чоловіка, що позначається на психологічному та фізичному стані. Також це впливає на працездатність і нормальну взаємодію з оточуючими. Хвороба потрібно лікувати.

Щоб усунути неприємні симптоми в короткі терміни, потрібно приймати рекомендовані ліки лікарями в точно розрахованої дозуванні. Самостійно призначати препарати не можна – це погіршить самопочуття хворого.

Виконання рекомендацій лікаря прискорить процес одужання.

Чим лікувати аденому простати і простатит

зміст

Розповісти ВКонтакте Поділитися в Одноклассниках Поділитися в Facebook

Одним з частих захворювань у чоловіків є запалення передміхурової залози.

На сьогоднішній день препарати для лікування аденоми простати і простатиту можна знайти в абсолютно будь-якій аптеці, але купувати їх самостійно (без лікарських рекомендацій) не варто.

Препарати відрізняються по впливу, для аденоми і простатиту використовуються усталені схеми. Про те, які ліки часто призначаються лікарями і як вони діють, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Основні групи препаратів і механізм їх дії

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

Перше, що варто сказати про аденому простати – це те, що її не можна запускати. Якщо ви відчули біль під час сечовипускання, то швидше за йдіть у відділення урології, щоб провести обстеження і виявити захворювання, адже причиною цього може бути будь-яке інше запалення, виникнення каменів в нирках. У запущених випадках простатит переростає в ракову пухлину, а це простими медикаментами вилікувати не вийде. Не потрібно відкладати відвідування лікаря.

Що стосується ліків, то всі вони діляться на основні групи:

 1. З андрогенами – це діюча речовина входить до складу багатьох ліків від простатиту і сприяє поліпшенню тонусу детрузора, що в значній мірі покращує сечовипускання.
 2. З прогестерону – лікарі називають їх антиандрогенами. Застосування препаратів цієї групи допомагає зменшити аденому, знеболює пацієнта. Рекомендується поєднувати їх зі спеціальними процедурами: масажем простати, електрофорезом, фонофорезом.
 3. Протизапальні препарати при простатиті на основі трав. Хоча вони не вважаються найефективнішими, проте мають потужну антисептичну дію. Серед трав в складі особливо варто відзначити шавлія, мати-й-мачуху, ромашку, кріп, петрушку, кропиву.

Список найкращих ліків від простатиту і аденоми передміхурової залози

Із запропонованих варіантів лікарських засобів ви зможете підібрати найбільш підходящий, однак те, як вилікувати аденому простати без операції швидко і ефективно вам підкаже тільки лікуючий лікар. Важливо пам’ятати, що курс лікування повинен складатися як з прийому ліків, так і інших процедур, що сприяють швидкому одужанню пацієнта. Яскравим прикладом є масаж, фізіотерапія.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

ректальні свічки

Свічки для лікування простатиту і аденоми простати можна назвати найефективнішими. Вони мають широкий фізичним дією, надають саме позитивний вплив на зону ураження.

Прийшовши в аптеку, легко розгубитися, адже асортимент ректальних свічок настільки великий, що вибрати препарат буде складно.

Однак лікарі допомогли тим, що виділили серед препаратів більш ефективні, часто призначаються:

 • Іхтіолові свічки від простатиту. Вони покращують кровообіг, мають антисептичну, анестезуючу дію. Їх часто прописують в курсі з таблетками або фізіотерапією. Свічки володіють не дуже приємним запахом, проте це ніяк не позначається на впливі на вашу шкіру. Ніяких протипоказань цей препарат не має.
 • Свічки з прополісом. Позбавляють від болю під час сечовипускання, мають протизапальну дію. Величезним плюсом є ціна таких свічок – вони бюджетних. Крім того, ніяких побічних ефектів препарат не викликає, тому його можна застосовувати як профілактичний засіб.
 • «Простатилен». Ці свічки з індометацином сприяють зняттю набряклості, запалення, одночасно нормалізуючи функцію передміхурової залози. Підходить для лікування запущеній стадії.
 • «Диклофенак». Популярні свічки для лікування простатиту. Вони застосовуються в терапії складних випадків простатиту, надають ефективну протизапальну дію. Однак ряд протипоказань не дає можливості скористатися цим препаратом кожного пацієнта.

таблетки

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

Як і свічки, таблетки діляться на групи по своїм діям. Медикаментозне лікування вам повинен прописати тільки уролог після проведеного обстеження, яке дозволить визначити, як лікувати аденому простати. Купівля і прийом ліків без рецепта навряд чи позитивно позначаться на якнайшвидшому одужанні. Які препарати від простатиту частіше призначають лікарі:

 • Протизапальні – призначаються при гострій формі аденоми, при болях під час сечовипускання. «Витапрост», «Вобензим», «Цернилтон» всі ці ліки сприяють швидкому лікуванню простатиту, не дають хвороби перейти в хронічну стадію.
 • Спазмолітики – ця група таблеток знімає спазми і розслабляє мускулатуру, що в значній мірі покращує кровообіг. У деяких випадках лікарі прописують Но-шпа, ще спазми швидко знімають «Омнікс», «Фломакс», «Тамсулозін», «Урорек», «Сілодозін».
 • Антибіотики – в разі якщо аденома простати викликана інфекційним ураженням залози і знайдені бактерії, які є збудником захворювання, призначаються таблетки цієї групи. Визначити який антибіотик при простатиті підійде тільки вам зможе лікар, який проводить обстеження. Антибіотики (наприклад, «Амоксиклав») п’ють курсом спільно з ректальними препаратами.

ін’єкції

Сучасна медицина пропонує і ін’єкційні препарати для лікування аденоми простати, які спрямовані на зміцнення імунітету пацієнта. Серед них особливо варто відзначити «Левамізол», «Тималин», «Тактивин», «Пирогенал», «Метилурацил».

Всі вони є ефективними препаратами, що поліпшують регенеративні процеси. Ін’єкції показані в якості консервативного лікування або профілактики, захищають передміхурову залозу від вірусів.

Дозування може призначити тільки лікар, так як є побічні ефекти.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

інстиляції

Метод інстиляції – це один з варіантів позбавлення від захворювання, який заснований на введенні препарату для лікування аденоми простати і простатиту в зону ураження.

Такий спосіб лікування призначається для того, щоб повністю вивести бактерії, що сприяють прогресуванню запалення простати з сечовивідного каналу.

 

Як ліки використовується лінімент циклоферону, антисептики, озоновані розчини.

 

Процедура інстиляції повинна проводитися строго в процедурному кабінеті у лікаря. Тільки він зможе правильно підібрати розчин, якісно ввести катетер в сечовипускальний канал і виконати всі необхідні маніпуляції для утримання розчину всередині. Залежно від стадії захворювання курс інстиляції може тривати від 1 до 3 місяців 2-4 рази в тиждень.

Ефективні фітотерапевтичні засоби

У комплексному лікуванні простатиту також часто застосовують фітозасоби. Наприклад, «ЛІКОПРОФІТ®» – комплекс натуральних компонентів.

Його компоненти вибірково накопичуються в тканинах простати, знижують прояви запалення, сприяють зміцненню захисних функцій, захищають клітини від ураження вільними радикалами і контролюють процес надмірного розростання тканин передміхурової залози.

 

За рахунок комплексного і збалансованого складу відбувається усунення труднощів, пов’язаних з сечовипусканням, ослаблення больового синдрому.

 

Компоненти комплексу на тлі стандартної терапії ефективно впливають на основні симптоми хронічного простатиту, сприяють поліпшенню сечовипускання: зменшують частоту сечовипускання і підсилюють струмінь сечі, покращують самопочуття і надають загальнозміцнюючу дію у хворих з хронічним простатитом.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

Під час пошуку діючих лікарських препаратів для лікування аденоми простати і простатиту вам не раз попадеться реклама народних фітотерапевтичних засобів, нібито здатних позбавити вас від цієї недуги.

Варто зазначити, що вони не є ліками, а скоріше БАДами, які необхідно приймати в профілактичних цілях.

У складі є рослинні екстракти, позитивно впливають на стан і роботу передміхурової залози, але в разі гострої стадії хвороби фітотерапевтичні засоби не здатні вилікувати.

Якщо вам доводиться часто стикатися з аденомою простати, то лікуючий лікар зможе призначити вам профілактичні засоби, здатні знизити ризик нового запалення. Одними з найпопулярніших є «Стамакс» або «Простамол».

Їх ефект випробували на собі вже безліч чоловіків, вони залишають лише позитивні відгуки. Ліки відмінно справляються із запальними процесами, блокуючи їх і дозволяючи передміхуровій залозі функціонувати так, як належить.

Дізнайтеся і про інші методи, як лікувати аденому простати у чоловіків.

Відео про лікування аденоми простати і хронічного простатиту у чоловіків

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами Лікування простатиту у чоловіків – просто!

Увага! Інформація, представлена в статті, носить ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Знайшли в тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо!

Найбільш ефективні препарати від простатиту і аденоми простати

Препарати від простатиту і аденоми простати використовують в складі комплексного лікування для того, щоб зменшити симптоми і впливати на першопричини фактори, що провокують порушення.

Пацієнтам варто пам’ятати про шкоду самолікування та підбір відповідного лікарського засобу довіряти тільки кваліфікованого лікаря-уролога.

В ході призначення враховують вік, супутні хвороби, особливості організму пацієнта.

 

важливо

 

Лікування препаратами може виявитися тривалим, вимагає систематичного застосування медикаментів.

Які форми ліків застосовують?

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

Лікарські засоби, призначені для внутрішнього прийому – Таблетки – є твердою дозованою лікарською формою, які містять одне або декілька діючих речовин, а також допоміжні компоненти.- Капсули – також є дозованою лікарською формою, яка, в свою чергу, покрита м’якою або твердою желатиновою оболонкою.
ін’єкції – Представлені в формі розчинів для внутрішньом’язових або внутрішньовенних вливань. – Активна речовина моментально потрапляє в загальний кровотік і дозволяє надати більш виражений і швидкий терапевтичний ефект, ніж при використанні пероральних форм.
супозиторії – Використовують ректально.

 • – Свічки містять активні речовини з антибактеріальними, протизапальними, антисептичними, знеболюючими властивостями.
 • – Впливають локально на вогнище запалення, дозволяють усунути місцеві симптоми.
 • – Курс лікування становить не менше 5-7 днів і може бути продовжений за рекомендацією лікаря.
мікроклізми – Складаються як з рослинних компонентів, так і суміші лікарських препаратів з протизапальну, антибактеріальну, знеболюючим еффектом.- Допоміжний елемент лікування, який застосовують поряд з таблетками або капсулами, а також супозиторії.
інстиляція – Процедура, яку можна проводити виключно в умовах стаціонара.- Лікар крапельно вливає розчин лікарського засобу через уретру.- Подібний спосіб введення дозволяє відновити пошкоджені слизові оболонки, усунути вогнища запалення.

Читайте також:   УЗД мошонки, яєчок у чоловіків, як проходить процес?

Основні групи препаратів і механізм їх дії

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

 • Лікарські засоби від простатиту і аденоми з групи антибіотиків.
 • Блокатори альфа 1 -адренорецепторів.
 • Вітамінні комплекси.
 • Інгібітори 5-альфа-редуктази.
 • Мед препарати з протизапальною дією.
 • М’язові релаксанти.
 • Фітотерапія.
 • Медичні препарати гормональної дії.
 • Знеболюючі ліки, спазмолітики.
 • Лікарські препарати з вираженим заспокійливим ефектом.

 

важливо

 

У літніх пацієнтів урологічні хвороби нерідко поєднуються з іншими системними ураженнями, що вимагає додаткової уваги та більш ретельного підбору відповідного медикаменту.

Ліки від аденоми простати: недорогі і ефективні засоби для лікування захворювання

Аденома простати відноситься до найбільш поширених захворювань, які виникають у чоловіків старше п’ятдесяти років.

Для аденоми простати характерне збільшення розмірів передміхурової залози, що призводить до проблем з сечовипусканням і порушення репродуктивної функції.

Своєчасна діагностика і грамотно підібрана терапія, сучасні ліки від простатиту і аденоми простати дозволяють усунути дане захворювання, проте запущені випадки вимагають проведення оперативного втручання.

 

Діагностику та якісне лікування аденоми простати пропонує провідний медичний центр Москви – Юсуповская лікарня.

 

Фахівці з великим досвідом практичної та наукової діяльності в сфері урології розроблять максимально ефективну схему медикаментозної терапії і підберуть оптимальне засіб, в залежності від очікуваного ефекту, яким володіє ліки від аденоми передміхурової залози і ціни, що підходить пацієнту.

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

Медикаментозна терапія аденоми простати

Медикаментозне лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози фахівці Юсуповський лікарні підбирають індивідуально для кожного пацієнта. При виборі найбільш ефективних ліків для зменшення аденоми простати враховується ряд важливих факторів:

 • вік хворого;
 • клінічна картина захворювання;
 • індивідуальна переносимість тих чи інших лікарських засобів та ін.
 • Головним завданням медикаментозної терапії є зниження проявів симптомів хвороби, зокрема, відновлення процесу сечовипускання – усунення больового синдрому, відчуття печіння, позбавлення пацієнта від помилкових позивів до сечовипускання і нетримання сечі.
 • Крім того, практично будь-які ліки від аденоми простати у чоловіків сприяє поліпшенню репродуктивної функції чоловіка.
 • На сьогоднішній день комплексне медикаментозне лікування аденоми простати включає в себе прийом таких препаратів різних груп:
 • альфа-блокаторів;
 • антибіотиків – мають протизапальну дію і є профілактикою поширення хвороботворних бактерій;
 • пробіотиків – для поліпшення роботи кишечника, зміцнення імунної системи і виведення залишкової кількості діючих речовин;
 • знеболюючих засобів – для усунення постійних больових відчуттів.

Ліки від аденоми простати: список альфа-блокаторів

Альфа-блокатори є клас препаратів, що знижують артеріальний тиск. При аденомі простати застосування альфа-блокаторів забезпечує поліпшення кровопостачання і виключення застою крові в органах малого таза, внаслідок якого розвиваються запальні процеси.

Застосування препаратів цієї групи сприяє поліпшенню процесу сечовипускання. Нормалізація відтоку сечі після прийому альфа-блокаторів пов’язана зі зниженням тонусу мускулатури сечоводів і сечового міхура.

 

Найчастіше самопочуття поліпшується вже на другу-третю добу прийому медикаментів.

 

Список найбільш популярних альфа-блокаторів, що використовуються при медикаментозної терапії аденоми простати:

 • Кадура – препарат з мезілат доксазозина. Його прийом може супроводжуватися такими побічними діями, як: нудота, блювота, порушення діяльності шлунково-кишкового тракту, алергічна реакція і м’язова слабкість;
 • Хайтрін – препарат, який призначається при аденомі простати і серцево-судинних захворюваннях;
 • Уроксатрал – лікарський засіб для екстреного купірування симптомів аденоми простати, зокрема, больових відчуттів при сечовипусканні і набряку статевих органів;
 • Фламакс – препарат з кетопрофеном, що забезпечує швидке і ефективне зняття больового синдрому.

Крім того, що всі альфа-блокатори змінюють артеріальний тиск, їх прийом може супроводжуватися наступними побічними ефектами:

 • запамороченням;
 • порушенням діяльності шлунково-кишкового тракту;
 • відчуттям закладеності носа.

Ліки при аденомі простати: перелік інгібіторів

Завдяки застосуванню препаратів даного класу поступово віддаляється доброякісна пухлина. Однак досягнення подібного ефекту можливо тільки при лікуванні аденоми передміхурової залози, діагностованою на початкових стадіях розвитку.

Прийом інгібіторів також призначається для зниження ступеня вираженості симптомів, характерних для аденоми простати.

Застосування інгібіторів може бути пов’язане з розвитком досить великої кількості побічних ефектів:

 • порушення еректильної функції;
 • зниження статевого потягу;
 • погіршення якості і скорочення обсягу сперми.

Після припинення прийому інгібіторів відбувається відновлення нормального стану чоловічого організму.

Інгібітори 5-альфа-редуктази

Важкий перебіг хвороби і значне збільшення розміру простати найчастіше вимагають застосування інгібіторів 5-альфа-редуктази. Гормональна залишає в їх складі сприяє призупинення зростання передміхурової залози.

Однак видимий ефект і усунення симптоматики досягається тільки при досить тривалому застосуванні інгібіторів 5-альфа-редуктази.

Потрібно розуміти, що мова йде саме про призупинення зростання, а не про повернення до колишніх розмірів простати.

При прийомі даних препаратів можуть розвиватися такі побічні ефекти:

 • нудота;
 • блювота;
 • мігрень;
 • ретроградна еякуляція.

До найпоширеніших інгібіторів 5-альфа-редуктази при лікуванні аденоми простати можна віднести: Аводарт, Проськар, Пропеція.

Інгібітори фосфодіестерази 5 типу

 1. Інгібітори фосфодіестерази 5 типу здатні відновлювати репродуктивну функцію хворого, а також забезпечують уповільнення симптоматики розвитку аденоми передміхурової залози.
 2. Існують суворі протипоказання до застосування препаратів даного класу: вони несумісні з альфа-блокаторами і препаратами для лікування хвороб серцево-судинної системи.
 3. Самі широко використовуються інгібітори фосфодіестерази 5 типу, які застосовуються пацієнтам з аденомою передміхурової залози: Левітра, Віагра, Сіаліс.

Антибіотики при аденомі передміхурової залози: список препаратів

Пацієнтам з аденомою простати при приєднанні бактеріальної інфекції призначається антибактеріальна терапія, першочерговим завданням якої є купірувати запальний процес. Усунення хвороботворних агентів, що провокують розвиток запального процесу, під силу тільки протимікробних засобів.

Найбільш ефективні антибіотики при аденомі передміхурової залози:

 • цефалоспорини;
 • фторхінолони;
 • макроліди;
 • пеніциліни;
 • тетрациклін.

Крім того, антибактеріальна терапія дозволяє домогтися значного поліпшення уродинаміки.

Лікування аденоми простати комбінованими препаратами

Найбільш високі результати лікування аденоми передміхурової залози досягаються за допомогою комбінованої медикаментозної терапії, яка передбачає застосування лікарських засобів різного класу.

Наприклад, коли альфа-блокатори поєднуються з інгібіторами 5-альфа-редуктази.

Однак подібний спосіб лікування має один значним мінусом – при застосуванні комбінації даних препаратів посилюються побічні ефекти кожного з них.

 

Завдяки дії препаратів усуваються причини, що спровокували розвиток простати, а також зменшується сама пухлина. Курс лікування медикаментами комбінованої дії повинен бути тривалим, вираженість симптоматики і поліпшення самопочуття знижується тільки через кілька місяців після початку прийому препаратів.

 

Застосування комбінованих лікарських препаратів протипоказаний при захворюваннях печінки, нирок, а також серйозних патологіях сечового міхура.

Лікування аденоми простати фітопрепаратами

Пацієнтам з аденомою простати нерідко призначається прийом фітопрепаратів, які хоч і не мають яскраво вираженого лікувального ефекту, але добре доповнюють загальну медикаментозну терапію.

Подібні препарати практично не мають протипоказань до застосування і підходять всім хворим.

Крім того, фітопрепарати є відмінним профілактичним засобом, який попереджає розвиток аденоми простати.

Найбільш поширеними фітопрепаратами є:

 • Аденостоп – з дурнишнике. Сприяє зниженню інтенсивності зростання доброякісного новоутворення, усунення набряку статевих органів і зняття запалення;
 • Пепонен – ​​з маслом гарбузового насіння. Застосовується для усунення больового синдрому, супутнього зростаючому доброякісному новоутворення;
 • Простагут Форте – з повзучої пальмою і кропивою. Рекомендується для уповільнення запального процесу, зняття набряку статевих органів, поліпшення стану імунної системи чоловічого організму;
 • Простамол Уно – з мілкопильчасті сабаль. Призначається для лікування запального процесу, зміцнення судинних стінок, поліпшення кровообігу в органах малого таза. Має знеболюючу дію;
 • Тиквеол – препарат для поліпшення стану простати, сприяє відновленню репродуктивної функції чоловічого організму.

З огляду на те, що всі лікарські препарати, які призначаються для лікування аденоми передміхурової залози, відносяться до сильнодіючих засобів, при їх застосуванні необхідно чітко дотримуватися кратність прийому і дозування, призначену лікарем.

Незважаючи на те, що протипоказання і побічні ефекти до застосування даних препаратів відсутні, призначати їх застосування повинен виключно лікар-уролог, якого необхідно відвідати вже при перших симптомах, схожих на прояви аденоми простати.

 

Тільки кваліфікований фахівець може підібрати оптимальну схему медикаментозного лікування захворювання, пояснити, які ліки лікують аденому передміхурової залози і допомогти підібрати найефективніші ліки від аденоми простати індивідуально для кожного пацієнта, залежно від особливостей протікання хвороби.

 

Самолікування при аденомі простати може тільки посилити проблему, що спричинить за собою необхідність хірургічного лікування.

Юлія Володимирівна Кузнєцова

 • МКБ-10 (Міжнародна класифікація хвороб)
 • Юсуповская лікарня
 • Черенков В. Г. Клінічна онкологія. – 3-е изд. – М .: Книга плюс, 2010. – 434 с. – ISBN 978-5-91894-002-0.
 • Широкорад В. І., Махсон А. Н., Ядиков О. А. Стан онкоурологічної допомоги в Москві // Онкоурологія. – 2013. – № 4. – С. 10-13.
 • Волосянко М. І. Традиційні та природні методи попередження і лікування раку, Акваріум, 1994
 • John Niederhuber, James Armitage, James Doroshow, Michael Kastan, Joel Tepper Abeloff’s Clinical Oncology – 5th Edition, eMEDICAL BOOKS, 2013

* Інформація на сайті носить виключно ознайомчий характер. Всі матеріали і ціни, розміщені на сайті, не є публічною офертою, яка визначається положеннями ст. 437 ГК РФ. Для отримання точної інформації зверніться до співробітників клініки або відвідайте нашу клініку.

Завантажити прайс на послуги

Ефективний засіб від аденоми і простатиту - лікування препаратами

простатит

Простатит – це захворювання, яким, згідно зі статистикою, страждає кожен десятий чоловік. Діагностується патологія переважно у віці 30-50 років.

Багато чоловіків соромляться говорити про з’явилися симптоми простатиту лікаря, що призводить до переходу захворювання в хронічну форму, ускладнює лікування і обертається проблемами з репродуктивною функцією. Важливо почати терапію на початковій стадії патологічного процесу.

Про те, які ліки від простатиту у чоловіків найчастіше призначаються і вважаються найбільш ефективними, далі.

Що таке простатит

Простатит – це захворювання, що характеризується запальним процесом в передміхурової (насіннєвий) залозі.

Заліза виконує ряд найважливіших функцій, одна з яких – виробництво специфічного секрету еякуляту, що забезпечує захист і харчування сперматозоїдів.

У складі рідини містяться ферменти, білки, жири, гормони, без яких статева система не зможе нормально виконувати свою роботу.

 

Ще однією важливою функцією простати є розрідження сперми, завдяки чому сперматозоїди стають більш рухливими і з більшою часткою ймовірності досягнуть своєї мети.

 

Якщо в передміхуровій залозі запускається запальний процес, її робота порушується. При цьому чоловік відчуває характерні симптоми.

Причини і ознаки запалення простати

Головним джерелом розвитку простатиту є проникнення інфекції і застійні процеси в тканинах насіннєвий залози. Потрапляють бактерії і мікроби в простату з:

 • сечостатевих органів;
 • віддалених хронічних вогнищ інфекції з потоком крові (карієс, гайморит, синусит, грип, пневмонія, ангіна, фурункульоз);
 • прилеглих запалених органів (запаленої прямої кишки) і т. д.

Фактори, що передують розвитку хвороби:

 • довгий утримання від статевого акту;
 • носіння занадто тісного одягу;
 • алкоголізм, куріння, наркоманія;
 • часті переривання статевого акту;
 • неповноцінна еякуляція;
 • нерегулярне статеве життя;
 • гіподинамія;
 • часті запори;
 • стану, що пригнічують імунітет (стреси, неправильне харчування, недосипання);
 • одноразове або постійне переохолодження;
 • наявність хронічних інфекцій (бронхіт, тонзиліт, холецистит);
 • сильне сексуальне збудження, після якого не слід статевий акт;
 • перенесені урологічні хвороби (цистит, уретрит);
 • перенесення статевих інфекцій (гонорея, трихомоніаз).

Читайте також:   Що таке конгестивний простатит і як його лікувати?

Провокувати розвиток хвороби може також гіперплазія, або аденома простати, з доброякісним перебігом. Крім того, фактором у появі простатиту є травми промежини. Часто такі спостерігаються у мотоциклістів, автомобілістів, велосипедистів і т. Д.

Варто відзначити, що бактеріальний простатит діагностується в 8 разів рідше, ніж неінфекційний. Основною причиною останнього є застій в залозі.

Це призводить до утруднення циркуляції крові по дрібних судинах, набряку тканин простати, посиленому свободнорадикальному окислення ліпідів.

 

Всі ці процеси створюють умови для запалення і виникнення сильного болю в промежині і статевих органах.

 

У період загострення простатиту у чоловіків спостерігається:

 • прискорене сечовипускання;
 • сеча може виходити з домішками крові, гною;
 • психічні порушення – дратівливість, недосипання, занепокоєння;
 • порушення процесу сечовипускання – можуть перешкоджати болісно;
 • біль в області мошонки, прямої кишки і статевого члена;
 • порушення ерекції.

При загостренні може незначно підвищуватися температура тіла.

Фармакологічні групи препаратів від простатиту

Є такі фармакологічні групи медикаментів для лікування простатиту:

 1. Антибактеріальні препарати від простатиту (Ципрофлоксацин, Азитроміцин). Призначаються для ліквідації патогенної мікрофлори. За допомогою активних речовин, що входять до складу ліків, знищуються збудники, що спровокували інфекційний процес. Приймаються антибіотики в загостреній стадії і в період ремісії хвороби.
 2. Альфа-аденоблокатори (Тамсулозін, Омнік). Цю групу препаратів лікарі призначають, коли потрібно поліпшити уродинаміку, полегшити відтік сечі у пацієнта, зменшити ймовірність наслідків гіперплазії.
 3. Спазмолітики (Но-шпа, Папаверин, Баларгін). Такі ліки для лікування простатиту призначаються при болях для розслаблення гладких м’язів простати, поліпшення циркуляції крові.
 4. Нестероїдні протизапальні засоби з знеболюючим ефектом (Мидокалмом, Німесулід, Мелоксикам, Диклофенак). Такі препарати для лікування простатиту призначаються при болях, резях, підвищеному тонусі мускулатури промежини, проблеми при сечовипусканні, запальному процесі.
 5. Анальгетики (Андипал, Анальгін, Диклофенак). Купируют біль. Призначаються у вигляді таблеток, ректальних свічок, ін’єкцій.
 6. Фітопрепарати (Простамол Уно, Простата-Форте, ПростаНорм). До складу ліків входять тільки натуральні рослинні компоненти. Призначаються в комплексі з медичними препаратами. Призначені для усунення болю, запалення, зняття психічної напруги. Призначаються як при хронічній формі, так і при загостренні (в комплексі з іншими лікарськими засобами).
 7. Гормональні ліки від простатиту (Андрокуру, Флутаміл). Усувають запальний процес, зменшують набряклість залози, нормалізують процес сечовипускання.

Основні лікарські препарати для лікування простатиту і аденоми простати

Далі ми докладніше опишемо препарати, які найчастіше призначаються лікарями при простатиті, і є найбільш ефективними в боротьбі з хворобою.

Аденорму

Аденорму – препарат, який призначається для лікування доброякісно протікає гіперплазії (аденоми) простати. Відноситься до групи альфа-аденоблокаторов. Випускається у вигляді капсул. Головною діючою речовиною ліки є гідрохлорид тамсулозину. Цей компонент сприяє зниженню тонусу гладкої мускулатури передміхурової залози.

Аденорму не застосовується:

 • в дитячому віці;
 • при важкій недостатності печінки;
 • при постуральноїгіпотензії (зниження тиску в положенні стоячи).

Препарат при неконтрольованому прийомі і недотриманні протипоказань може призвести до таких небажаних ефектів:

 • запаморочення;
 • риніту;
 • висипу на шкірі, що супроводжується свербінням і почервонінням;
 • астеническому синдрому;
 • різкого зниження артеріального тиску;
 • сильному серцебиття.

Частота застосування Аденорму – 1 раз на добу. Капсула запивается великою кількістю води. Прийом має здійснюватися в ранковий час перед їжею.

При прийомі препарату, особливо в перші дні, слід бути обережними тим, хто працює зі складними механізмами і водить автомобіль.

Базета

Базета призначається при дизурических симптомах, які спостерігаються в сечовивідних шляхах при доброякісному перебігу гіперплазії простати. Випускається у формі капсул. Відноситься до групи альфа-адреноблокаторів.

Головним діючим компонентом Базетама є гідрохлорид тамсулозину. Після прийому препарату знижується тонус гладких м’язів простати і сечового міхура.

Завдяки цьому нормальний процес сечовипускання відновлюється, больові відчуття усуваються.

 

Серед побічних ефектів, які викликає Базета, можна відзначити запаморочення, головний біль, переднепритомний стан, тахікардію, риніт, нудоту, блювоту, біль в животі.

 

До протипоказань відносять важкі ниркові і печінкові ураження, наявність постуральноїгіпотензії.

Приймається Базета в ранковий час, бажано, перед сніданком. Частота прийому – не більше одного разу на день. Курс лікування – 12-14 днів.

Біопрост

Біопрост призначається при простатиті бактеріального інебактеріальних походження в хронічній формі і аденомі простати.

Основними діючими компонентами є:

 • масло гарбузового насіння;
 • тимол.

Випускається Біопрост тільки у формі супозиторіїв. Ліки має протизапальну, антибактеріальну та знеболювальну діями.

У препарату немає протипоказань, окрім індивідуальної нестерпності компонентів супозиторіїв. Серед небажаних ефектів можна відзначити алергічні реакції.

Свічка вводиться 1-2 рази в день в задній прохід. Тривалість терапії – 14 днів.

Пепонен Актив

Пепонен Актив – препарат рослинного походження, в складі якого міститься масло насіння гарбуза. Призначається для лікування простатиту і його профілактики.

Основна діюча речовина відновлює функції передміхурової залози за рахунок протизапальної дії та поліпшення мікроциркуляції. Крім того, речовини, що входять до складу масла гарбузового насіння, протистоять виробленню гормону – дигидротестостерона, який несе відповідальність за зростання простати, покращують роботу нирок і печінки, очищають кишечник від шлаків і токсинів.

Застосовувати Пепотен Актив слід 3 рази на день по 1 капсулі після вживання їжі. Капсули запиваются великою кількістю води. Курс лікування – 1 місяць.

 

Побічні дії після прийому лікарського препарату відзначаються рідко. В основному реакція спостерігається з боку шлунково-кишкового тракту – нудота, біль в животі, печія. Якщо препарат приймається тривалий час, можливо розлад шлунку.

 

До протипоказань відносять виразку слизової шлунково-кишкового тракту в стадії загострення, жовчокам’яна хвороба.

Пепонен

Пепонен призначається при функціональних порушеннях в сечівнику при аденомі простати. Випускається препарат у вигляді капсул. Головним компонентом ліки є масло насіння гарбуза.

Пепонен добре переноситься пацієнтами. Лише іноді зустрічається алергічна реакція на основний діючий компонент. Крім того, в окремих випадках при дуже тривалому прийомі ліків спостерігається послаблення стільця.

 

Протипоказань у препарату немає, крім індивідуальної нестерпності до маслу гарбузового насіння.

 

Приймати Пепонен слід тричі на день по 1-2 капсули не залежно від прийому їжі. Тривалість терапії встановлюється лікуючим лікарем.

Простамед

Простамед – це рослинний препарат, яким проводиться лікування простатиту в хронічній стадії, гіперплазії передміхурової залози, що супроводжується порушенням сечовипускання. До складу ліків входять:

 • порошок гарбузового насіння;
 • екстракт золотушника;
 • екстракт осикових листя;
 • гарбузовий глобулін.

Випускається препарат у таблетках. Простамед добре переноситься пацієнтами, оскільки має рослинний склад. Лише зрідка можна відзначити алергічні реакції на складові ліки.

Приймають Простамед 3 рази в день по 2-4 таблетки. Тривалість терапії – 12 тижнів.

простата Плюс

Простата Плюс є біологічною активною добавкою до їжі для чоловіків, які страждають захворюваннями передміхурової залози. Випускається у вигляді таблеток. До складу засобу входять:

 • порошок насіння гарбуза;
 • селен;
 • цинк;
 • пектин цитрусовий;
 • екстракт кропиви;
 • лікопін, отриманий з томатів;
 • екстракт плодів африканської пальми;
 • екстракт кори африканської сливи.

Приймати Простату Плюс необхідно в один і той же час один раз на добу під час прийому їжі, запиваючи водою. Тривалість прийому – 30 днів. Ліки від простатиту добре переноситься чоловіками і не викликає побічних ефектів. В поодиноких випадках у пацієнтів відзначається алергічна реакція на складові препарату.

Флосін

Флосін відносять до групи альфа-адреноблокатори. Основним елементом служить гідрохлорид тамсулозину. Ліки усуває дизуричні симптоми у вигляді затримки сечі, частого сечовипускання, хворобливості в процесі сечовипускання, які викликані на доброякісну гіперплазію передміхурової залози.

Основний діючий компонент сприяє розслабленню гладких м’язів простати, поліпшення відтоку сечі, прохідності сечовивідних шляхів, зняттю спазму, болю і усунення роздратування.

Приймається препарат один раз на день вранці. Капсула запивается склянкою води і не розжовувати. Приймається Флосін після сніданку.

До побічних ефектів відносять:

 • головний біль, нудоту, запаморочення, падіння артеріального тиску;
 • тахікардію;
 • риніт;
 • висип на шкірі, кропив’янку;
 • запор;
 • порушення еякуляції;
 • астенія.

Протипоказано приймати Флосін людям з важкою недостатністю печінки, ортостатичну гіпотензію, чутливістю до діючих компонентів.

Хомвіо Простан

Хомвіо Простан – препарат рослинного походження, який призначається при захворюваннях простати і сечостатевої системи у чоловіків. Засіб усуває больові відчуття, знімає запальний процес, прибирає спазми.

Основними показаннями до застосування препарату є:

 • доброякісна гіперплазія простати;
 • запальні захворювання органів сечостатевої системи;
 • хронічна і гостра затримка сечі;
 • енурез, пієлонефрит;
 • ниркова колька;
 • мочекам’яна хвороба.

Випускається ліки від простатиту у вигляді крапель. За один раз потрібно прийняти 5-15 крапель. Частотність вживання препарату – 3 рази на день. Тривалість лікування залежить від патологічного процесу, але повинна бути не менше 6 тижнів. Хомвіо Простан потрібно пити через півгодини після або до їжі, повільно розсмоктуючи в роті.

До протипоказань відносять індивідуальну непереносимість компонентів ліки і дитячий вік до 12 років. Що стосується небажаних реакцій, вони рідко виявляються і тільки у вигляді алергії.

Як вибрати препарат

Вибирати лікарські препарати при простатиті потрібно в залежності від форми захворювання. При загостренні в першу чергу призначаються антибіотики. Чим раніше почати приймати антибактеріальні засоби, тим швидше зникне симптоматика і тим менше ймовірність ускладнень і переходу хвороби в хронічну стадію.

Якщо хвороба супроводжується болями, що тягнуть в області органів сечостатевої системи, психічними порушеннями у вигляді дратівливості, занепокоєння, безсоння, сексуальні розлади. В цьому випадку слід приймати ліки, що покращують кровообіг, усувають біль, запальний процес, проблеми з психікою. Для цих цілей призначаються:

 • анальгетики;
 • спазмолітики;
 • НПЗП;
 • антибактеріальні препарати (при частих загостреннях);
 • імуномодулятори;
 • заспокійливі засоби на рослинній основі.

У будь-якому випадку призначати препарати від простатиту може тільки лікар після обстеження. Самостійне лікування може призвести до тяжких наслідків, одним з яких є безпліддя.

Джерело: МКБ-10

Джерело: В.А. Молочков, І.І. Ільїн. Хронічний уретрогенним простатит. – Москва: Медицина, 1998..

———————————–

Відгуки пацієнтів

Андрій, 47 років: Призначили препарат Простамед, коли не міг нормально сходити в туалет. При цьому відчувалося, ніби сечовий міхур переповнений, а в процесі сечовипускання сечі виходило, буквально, кілька крапель. З цією проблемою звернувся до лікаря.

Після ряду досліджень виявилося, що у мене гіперплазія простати. Брав препарат протягом місяця по 2 таблетки 3 рази на день. Після здачі чергових аналізів доктор сказав, що йду на поправку. Тепер приймаю інші препарати для лікування простатиту.

Я так зрозумів, що Простамед призначається на початковому етапі захворювання.

 

Микола, 42 роки: Мені призначив доктор препарат Базета, коли звернувся в лікарню зі скаргою на різі при сечовипусканні. При цьому начебто дуже хочеться в туалет, а по факту – нічого не виходить і болить при напрузі.

 

Після здачі аналізів поставили діагноз простатит і призначили лікування. П’ю вже другий тиждень. Іду на поправку. Болей практично не відчуваю, процес сечовипускання налагодився. Правда, в інтернеті начитався відгуків.

Один чоловік написав, що після тривалого прийому ліків у нього виявили онкологію простати. Страшнувато.

Related posts

Leave a Comment