Фрібети – особливий формат бонусів для новачків букмекерів

фрибеты

Букмекерські контори намагаються привернути увагу гравців, тому надають новачкам і постійним клієнтам різноманітні бонусні рішення. Якість кожного конкретного подарунка кожен визначає сам, але сам факт надання такого заохочення говорить про відмінну якість конкретної компанії. Суть фрібета в тому, щоб гравці мав можливість зробити одну ставку без використання власних грошей, але в разі перемоги кошти зараховуються на його основний баланс.

Алгоритм отримання подарунка

Перш ніж отримати бонус гравці зобов’язаний пройти просту реєстрацію. Суть в тому, щоб відправити свої дані і підтвердити реєстрацію через телефон або адресу електронної пошти. Після цього видаються фрибеты на певних умовах в залежності від компанії. Іноді доводиться проходити процедуру верифікації, щоб підтвердити свою особу.
Приклад бонусу простий. Гравець робить на подію з коефіцієнтом 2 ставку розміром 500 гривень. Ці гроші надаються в форматі фрібета. Якщо ставка виграла, тоді клієнт отримує 500 гривень чистого доходу, і вони йому надходять на баланс. Він їх може витрачати як завгодно залежно від своїх же переваг і побажань.

Переваги фрібета

Отримувати такий бонус може кожен бажаючий, і в цьому немає ніяких обмежень чи будь-яких сумнівів. Переваги цього подарунка очевидні для всіх і кожного:
• немає необхідності витрачати гроші на ставки;
• є доступ до ставок в будь-якому спорті;
• відсутні обмеження по розпису;
• прибуток по бонусу завжди можна виводити.
Найчастіше керівництво букмекерських контор обмежує цей вид бонусу за часом. Кожен день є чимала кількість подій в тому чи іншому виді спорту, тому можна без проблем зробити ставку і в той же день заробити непогані гроші.
Бажано підписатися на актуальні події, новини та розсилки. Таким чином, кожен з клієнтів буде досконально знати про те, що відбувається в рамках конкретної букмекерської контори.

Related posts

Leave a Comment