Сучасне медичне обладнання від компанії Ortoimpex

Сучасне медичне обладнання від компанії Ortoimpex

Стрімкий розвиток технологій в галузі сучасної медицини дозволяє медикам значно покращити якість діагностики та лікування пацієнтів. Компанія Ortoimpex пропонує широкий асортимент технічного оснащення для лікарень, лабораторій, реанімації та терапії.

Інноваційне медичне обладнання європейської якості виготовляється такими провідними світовими брендами, як:

  • BIO;
  • Aerogen;
  • Bertin;
  • Mediana:
  • Nuve.

Вище зазначенні виробники впроваджують інновації в виробничий процес, який постійно вдосконалюється і його розвиток відмічається появою нових високотехнологічних моделей.

Реанімаційна та діагностична апаратура

Реанімація не може обійтись без сучасної апаратури для моніторингу показників діяльності організму людини та відслідковування функціонування внутрішніх органів, підтримання в робочому стані важливих для життєдіяльності процесів. Таке медичне обладнання, як апарати ШВЛ використовується для штучної вентиляції легень при реанімаційних заходах або в процесі інтенсивної терапії, тепер воно у нас в наявності.

Ідеальним варіантом для моніторингу життєвих функцій пацієнта буде високотехнологічний монітор YM6000. На ТФТ-моніторі відображаються наступні параметри:

  • ЕКГ пацієнта;
  • роботи дихальної системи організму;
  • температури тіла.

В післяопераційній медицині та реаніматології використовують також інші види сучасних високотехнологічних приладів, які теж можна вибрати і замовити у нас. Мова йде про наркозні апарати і апарати штучного кровообігу, шприцеві насоси та дефібрилятори. Прилади такого типу використовуються в критичній ургентній медицині, тому від їх якості фактично залежить життя людей. Тому ми приділяєм особливу увагу таким нюансам, як надійність, якість, точність та безпечність.   

Прилади для діагностичних процедур

Якісна діагностика дає можливість виявити захворювання на ранніх стадіях його розвитку. Передова електроніка відкриває нові можливості для проведення ефективної діагностики органів дихання, серцево-судинної системи, верхніх шарів шкіри. До Вашої уваги спірометри, цифрові дерматоскопи, глюкометри та пульсоксиметри. Спірометр дає змогу провести ретельне обстеження легень клінічного пацієнта. Спостерігати за рівнем цукру у крові можна за допомогою глюкометра. Справжньою знахідкою для будь-якої клініки є багатофункційні діагностичні комплекси, що дозволяють контролювати практично всі основні функції людини, а також робити аналіз сечі і крові, вимірювати рівень кисню у крові й температуру тіла.

Вище зазначене медичне обладнання розміщують у провідних лікарнях європейських країн. Тепер ця інноваційна техніка доступна в Україні всім бажаючим по адекватній ціні з оперативною доставкою в будь-який регіон. Обирайте високу якість в поєднанні з сучасними технологіями й робіть замовлення прямо зараз.

Related posts

Leave a Comment