Як виграти тендер на майданчику «Прозоро»

«Прозоро» – це обслуговування реалізації державних закупівель. Реєстрацію на ньому можна провести через ліцензований майданчик Української універсальної біржі. Сучасні підприємці добре знайомі з терміном тендер та його процесами. Однак не всі з них наважуються на участь у них. Найрішучіші вже зрозуміли, що виграти не так складно, і гідно оцінили всі переваги торгів із державних закупівель.

З нього потрібно почати

Великі заявки мають складну загальну структуру і високий рівень конкуренції. Це пов’язано з тим, що подібні замовлення залучають багатьох постачальників із високим досвідом роботи в тогах і навіть широким асортиментом продукції.

Новачку найкраще загострити свою увагу на невеликих процесах, які будуть їм прийнятними за рівнем поставок і не створюватимуть сильної конкуренції. Подібні дії дозволять отримати такі навички:

  • ознайомитись з усіма процесами державних закупівель;
  • отримати розуміння принципу роботи системи;
  • спробувати себе у ролі другого учасника постачальника.

Невеликі закупівлі повністю позбавлені корупційних схем, що зрівнює шанси з іншими учасниками торгів.

Основні поради для того, щоб виграти торги

Існує три ключові фактори, на основі яких можна виграти тендер на державні закупівлі.

  1. Зниження маржі. «Прозоро» необхідне отримання прямої співпраці з державними підприємствами. Це дозволяє спростити постачання на відміну від співпраці з приватними організаціями. Тут не потрібно витрачати кошти на рекламну компанію, оскільки переможців визначає сама система. За рахунок зниження витрат можна знизити собівартість продукції та скоротити ціновий рівень на торгах. Додатково гра на торгах дає стабільність у тому, що ця заявка там з’являтиметься щорічно.
  2. Підбір партнера. І тут роль партнера грають не замовники, а майданчики, у яких відбувається реєстрація. Вони повинні мати обов’язкову акредитацію самим сайтом та забезпечувати повноцінний доступ до системи. Одним із таких майданчиків є tender.uub.com.ua. Тут можна отримати всі актуальні відомості про тендери, отримувати оновлення у режимі реального часу та провести швидку реєстрацію.
  3. Повідомлення. Підписатися на розсилку можна для отримання повідомлень про всі відповідні торги. Подібні розсилки налаштовують за допомогою фільтрів. Ці дії забезпечать оперативний пошук відповідної заявки та дозволить реалізувати швидкий відгук на неї. Це дуже важливо, оскільки час на відгук суттєво обмежений і важливо не зробити це в останній момент. Чим більше постачальник зволікатиме, тим менший його шанс встигнути відгукнутися на заявку.

Зважаючи на всі ці фактори, можна не тільки одержати навички у проведенні торгів з державних закупівель, а й отримати прибуток від вигідної співпраці. Розібратися у дії самого майданчика не складно, оскільки УББ має спрощений інтерфейс, зрозумілий для кожного на інтуїтивному рівні. Всі вкладки мають зручне розташування, що унеможливлює тривалий пошук і створює спрощену навігацію по сайту.

Related posts

Leave a Comment